Egri termelőüzemünkbe öntőgép kezelő munkakörben álláslehetőség

AlZink Kft.
Eger
2024. 04. 14.

Egri termelőüzemünkbe öntőgép kezelő munkakörbe munkatársat keresünk

Nyomásos öntéssel cinköntvényeket gyártunk és megmunkálunk több, mint 15 éves tapasztalattal.

Feladatok

Az új felvételes feladatai lesznek  öntőgép kezelő munkakörben:

  • Termelési folyamatokban való részvétel
  • Termékek öntése  kézi és félautomata gépeken
  • Üzemzavarok felismerése, gépmeghibásodások jelentése
  • Információcsere  gyártásban és minőségbiztosításban dolgozó munkatársakkal
  • A gépek és munkaterületek tisztán tartása

Elvárások

  • Legalább alapfokú végzettség
  • A munkavégzés 3 műszakban 8 órás munkaidőben történik.
  • Légy nyitott és tudj csapatban vagy akár önállóan is dolgozni.

Előnyök

  • gyártási környezetben szerzett tapasztalat előnyt jelent.
  • targonca jogosítvány megléte

Amit kínálunk

  • Azonnali munkakezdés
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Korrekt bérezés
  • Béren kívüli juttatások, bónusz rendszer
  • Munkába járás 100%-os támogatása helyközi járatok esetében, autóval 20  Ft/km.
  • 18:00-06:00 között 30%-os műszakpótlék
  • Családias hangulat, fejlődési lehetőség

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott