A Minaret Hotel Kft. cégcsoportjába tartozó szállodájában gazdasági vezető állás

MINARET HOTEL Kft.
Eger
2024. 01. 17.

A Minaret Hotel Kft cégcsoportjába tartozó szállodájába munkatársat keres Gazdasági vezető munkakörbe.

Feladatok

  • A hatályos jogszabályoknak megfelelő működés biztosítása,
  • Szálloda gazdasági-ügyviteli folyamatainak menedzselése,
  • Vevők, szállítók kezelése,
  • Havi zárások elkészítése, bevallások elkészítése és benyújtása, adatszolgáltatás,
  • Aktív részvétel a szálloda leltározási folyamataiban, azok rögzítésében, kiértékelésében,
  • Szerződések feltételeinek meghatározása és egyeztetése, szerződések ellenőrzése,

Elvárások

  •  Könyvelői végzettség,
  • Gazdasági vezetői vagy főkönyvelői munkakörben szerzett tapasztalat,
  • A szükséges jogszabályok ismerete, önálló alkalmazása a munkavégzés során,
  • Microsoft Office (Excel, Word) programok magabiztos ismerete,
  • Nagy fokú precizitás és szervezőkészség,

Előnyök

  • SabeeApp program ismerete előnyt jelent,
  • Jogosítvány előnyt jelent,
  • Vendéglátásban vagy szállodaiparban szerzett tapasztalat előny,

Amit kínálunk

  • Szakmai kihívásokkal teli és felelősségteljes munkakört,
  • Kiemelkedő bérezést,
  • Személyzeti étkezést,
  • Stabil, hosszú távú munkahelyet és fiatalos csapatot,

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat
  • 5-9 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Közép vezető