Pénzügyi tisztviselő állás Egerben a Heves Vármegyei Főügyészségnél

A Heves Vármegyei Főügyészség pályázatot hirdet tisztviselői álláshely betöltésére, a gazdasági osztály feladatkörébe tartozó ügyviteli tevékenység ellátására.

Feladatok

  • Kötelezettségvállalások, szállítói számlák kezelése, rögzítése Forras.net rendszerben, pénzügyi teljesítésre történő előkészítése, könyvelése.
  • Pénztári feladatok ellátása.
  • Analitikák vezetése (reprezentáció, közös üzemeltetési költségek, szabályzatok, szerződések, készletnyilvántartás)
  • Főkönyvi könyvelési feladatok ellátása, analitikával történő egyeztetése.
  • Tárgyieszköz nyilvántartásának vezetése, vagyon változással kapcsolatos feladatok, adatszolgáltatások teljesítése, leltározási feladatok ellátása.
  • Egyes személyi jellegű juttatások, költségtérítések KIRA rendszerben történő rögzítése, kapcsolódó adatszolgáltatások, jelentések teljesítése.
  • Működést szolgáló eszköz, készlet, szolgáltatás beszerzési eljárásainak dokumentált lebonyolítása.
  • Gépjármű ügyintézéssel kapcsolatos feladatok ellátása.

Elvárások

  • Felsőoktatásban szerzett szakirányú végzettség és mérlegképes könyvelői szakképesítés

Előnyök

  • Forrás programban való ismeretek

Amit kínálunk

  • Ügyészek és más ügyészségi alkalmazottak jogállásáról szóló 2011. évi CLXIV. törvény szerinti bérezés
  • Cafetéria juttatás

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 5-9 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott