Informatikus (kiberbűnözési) állás Egerben, idegen nyelvtudással rendelkezőknek

A Heves Vármegyei Rendőr-főkapitányság informatikust keres a kibertérben elkövetett bűncselekmények felderítésének elősegítésére.

Feladatok

  • új bűnelkövetési módszerek feltérképezése
  • technológia változások, trendek figyelemmel kísérése
  • megyei szakirányítói feladatok ellátása
  • társszervekkel, gazdasági és civil szervezettekkel való kapcsolattartás, együttműködés
  • adatelemzés, értékelés, adatbázis kezelés

Elvárások

  • magyar állampolgárság
  • cselekvőképesség
  • büntetlen előélet
  • érettségi
  • adatbázis kezelési ismeretek
  • egészségi alkalmassági követelményeknek való megfelelés
  • „B” kategóriás gépjárművezetői engedély megléte

Előnyök

  • szakirányú idegen nyelvtudás
  • programozói tapasztalatok
  • Robotzsaru (NEO) Integrált ügyviteli és ügyfeldolgozó rendszer ismerete
  • IT területen szerzett felsőfokú végzettség, szakképesítés (kiberbiztonsági szakértő, etikus hacker)
  • digitális forenzikus adatmentésekkel, elemzésekkel kapcsolatos ismeretek
  • elemzői szakterületen szerzett gyakorlat

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Cafetéria

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott