Supply Chain Analyst gyakornok állás az Emerson egri gyárában

Az Emerson egyik legnagyobb pneumatika gyáraként az egri gyáregység már több mint 50 éve kínál termékeket  és szolgáltatásokat a gépgyártás és az ipari automatizálás területére a pneumatikai komponensek és rendszerek,  valamint az egyedi alkalmazások szakértőjeként.

Supply Chain Analyst gyakornok

Feladatok

  • Beszállítói adatbázis (inforecord, árak betöltése) karbantartása SAP rendszerbe
  • Rajzok letöltése a commodity managerek részére
  • Új beszállítók benyitása a SAP rendszerbe
  • Indirekt rendelések kezelése a társosztályoktól
  • Szoros napi együttműködés a társosztályokkal

Elvárások

Téged várunk, ha:

  • Már elsajátítottad a szakterülettel kapcsolatos  elméleti tudást közgazdasági és/vagy mérnöki vonalon
  • Kommunikációs szinten használod az angol  nyelvet (német/további nyelv(ek) ismerete  előny)
  • Rugalmas vagy, jól terhelhető és jó  csapatjátékos
  • Precízen és elkötelezetten tudsz dolgozni;
  • Szereted a kihívásokat
  • Teljes munkaidőt van lehetőséged vállalni

Amit kínálunk

  • Nemzetközi hátteret és bepillantást egy sikeres  vállalat működésébe
  • Önálló, változatos feladatokat;
  • Fejlődési lehetőséget
  • Támogatást szakmai osztályaink részéről
  • Rugalmas munkaidőt
  • Gyakornoki munkaszerződést vonzó fizetéssel és  egyéb juttatásokkal

Kezdd velünk a karriered tanulmányaid befejezését követően!

Fényképes önéletrajzot ide várunk:

Emerson Automation FCP Kft.

3300 Eger, Bánki Donát u. 3.

"Jelentkezem" gombra kattintva.

Foglalkoztatás jellege

  • Szakmai gyakorlat

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás

Elvárt végzettség

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Gyakornok