Nyílászáró gyártás területén szerzett tapasztalat rendelkezőknek gyártósori állás Egerben

BERG SYSTEM Kft.
Eger
2023. 10. 31.

Nyílászárók gyártásával (profil megmunkálás, hegesztés, tok- és szárny szerelés, üvegezés) foglalkozó cégünkhöz keresünk műanyag -és alumínium gyártósori munkatársat

Feladatok

  • Nyílászárók gyártása (profil megmunkálás, hegesztés, tok- és szárny szerelés, üvegezés)

Elvárások

  • Pontos munkavégzés
  • Kiváló csapatmunka
  • Nyílászáró gyártás területén szerzett tapasztalat
  • Gyártósoron szerzett munkatapasztalat

  • Eger illetve Eger környéki lakhely

Amit kínálunk

  • Stabil hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes bérezés
  • Egy műszakos hétköznapi munkarend: 06:00-14:30
  • Bejárási támogatás
  • Folyamatos tanulási lehetőséget, szakmai továbbképzéseket biztosítunk, hogy az aktuális, korszerű technológiákból, fejlesztésekből napra kész tudása legyen

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott