Mérnök – műszaki munkatársat keresünk Egerben

BERG SYSTEM Kft.
Eger
2023. 10. 31.

ALUMÍNIUM nyílászáró gyártás - ÜZLETÁG

  • Mérnök – műszaki munkatárs

Feladatok

  • AutoCAD és SchüCal programban építészeti rajzok, csomópontok elkészítése
  • Árajánlatok, megrendelések kezelése
  • Új termékek gyártásba helyezése, szoftver segítségével
  • Alapanyagbeszerzésben való részvétel
  • Együttműködés a tervezési, gyártási, minőségirányítási részleggel

Elvárások

  • Elvégzett építészmérnök vagy építőmérnök tanulmányok
  • Csapatmunkára való képesség és rugalmasság

  • Előny a szakmai tapasztalat az alumínium nyílászáró gyártásban
  • Eger illetve Eger környéki lakóhely

Amit kínálunk

  • Stabil hosszú távú munkalehetőség
  • Magas színvonalú munkakörülmények között végezheted a munkádat
  • Versenyképes bérezés
  • Célzott képzés és oktatás, folyamatos tanulási lehetőséget, szakmai továbbképzéseket biztosítunk, hogy az aktuális, korszerű technológiákból, fejlesztésekből napra kész tudása legyen

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Német

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Közép vezető