Épületgépész mérnöki munkakörben állás egri székhelyű cégnél

J.P. 98 Fűtéstechnika Kft.
Eger
Nettó 400 000 Ft - 500 000 Ft / Hónap
2023. 11. 08.

Modern irodában, mérnökcsapatban, a legkorszerűbb eszközökkel és gépparkkal felszerelt stabil háttérrel rendelkező egri székhelyű épületgépészeti cégnél épületgépész mérnök vagy technikus kollégát keresünk.

Feladatok

  • Épületgépészeti kivitelezések előkészítése, műszaki tervezés, ajánlatadás, projektvezetés és koordinálás, kivitelezés teljeskörű lebonyolítása, családi házaktól az ipari létesítményekig.

Elvárások

  • Épületgépész technikus bizonyítvány.
  • Vagy épületgépész, gépész, energetikus, építész mérnök diploma.
  • Esetleg végzettség nélkül évtizedek óta az épületgépészetben dolgozó kollégát keresünk.

Amit kínálunk

  • Családias baráti irodai légkör.
  • Versenyképes fizetés.
  • Utazási támogatás, munkaidőben szolgálati autó.
  • Irodai munkaállomás, mobil, tablet, mérőeszközök.
  • Teljeskörű munkaruházat.
  • Képzési lehetőségek, továbbtanulás támogatása.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Vállalkozói, szerződéses

Elvárt tapasztalat

  • 5-9 év szakmai tapasztalat
  • 10 vagy több év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Technikum
  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol
  • Német
  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Közép vezető