Egerben könyvelő munkakörben álláslehetőség, teljes körű könyvelő feladatok ellátása

VILATI Gyártó Zrt.
Eger
2023. 10. 11.

A Vilati Gyártó Zrt. részéről az alábbi munkakörbe keresünk munkatársat: Könyvelő

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük fényképes szakmai önéletrajzát a pozició megjelölésével juttassa el a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Munkavégzés helye: Eger, Faiskola u. 9.

Feladatok

  • Teljeskörű könyvelési feladatok ellátása
  • Aktív részvétel a havi és éves zárás folyamatában
  • Riportok, évközi beszámolók, analitikák, egyéb jelentések elkészítése,
  • Könyveléshez kapcsolódó nyilvántartások vezetése és ellenőrzése
  • Adóbevallások, adatszolgáltatások elkészítése

Elvárások

  • Mérlegképes könyvelő szakképesítéssel rendelkezik, VAGY
  • Minimum 3 év könyvelési tapasztalata van
  • Felhasználói szintű Word és Excel ismerete van
  • Precíz, pontos és igényes munkát végez
  • Szakmai és adójogszabályi ismerettel rendelkezik
  • Vállalatirányítási rendszer ismerete

Előnyök

  • Tárgyi eszközök könyvelésében, nyilvántartásában,
  • Éves beszámoló és kiegészítő melléklet elkészítésében szerzett tapasztalat
  • Idegen nyelv ismerete

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag (cafeteria + munkábajárás támogatása)
  • Folyamatosan fejlődő, magyar tulajdonú vállalati környezet
  • Munkaidő: 7:00 -15:15

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ
  • Szakközépiskola
  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott