Fűrészáru értékesítő pozícióban hosszútávú munkalehetőség Egerben

Szereted, ha a munkád pörgős, és nem kell egész nap a monitor előtt ülni? Szívesen dolgozol csapatban és szeretsz közös eredményeket felmutatni? Az ügyfél elégedettsége számodra is fontos? Ha igen, kérlek, olvass tovább, mert a Fabók-Fabót fakereskedésébe most pont egy ilyen munkatársat keresünk!

Cégünk immár 25 éve biztosít az ácsok és asztalosok részére folyamatos alapanyag ellátást Egerben. 6000 négyzetméteres telephelyünkön megtalálható az orosz, ukrán, szlovák származású lucfenyő, borovi és vörösfenyő fűrészáru, lambéria, hajópadló, gyalult termékek. Emellett tartunk tetőfedéshez, szigeteléshez és gipszkartonozáshoz szükséges alapanyagokat is.

Feladatok

Mutatjuk is, mik lennének a főbb feladataid ebben a munkakörben:

  • barátságosan fogadni a kedves és kevésbé kedves ügyfeleket, minden helyzetben szakszerűen kiszolgálni őket
  • felmérni a vevő igényeit, főleg, ha még ő maga sem tudja, hogy mik azok
  • az értékesítéseket pontosan dokumentálni
  • ügyfelekkel utólag is megőrizni a jó viszonyt telefonon/személyesen/e-mailen

Elvárások

Te vagy a mi emberünk, ha:

  • szívesen és könnyen elbeszélgetsz az emberekkel akkor is, ha bal lábbal keltél reggel
  • egy problémás helyzetet gyorsan, talpraesetten meg tudsz oldani
  • toleráns vagy és alapvető tulajdonságod a pozitív kiszolgálói hozzáállás
  • a számítógépet nem csak játékra és filmnézésre használod, hanem otthonosan mozogsz az Office és egyéb programokban
  • úgy gondolod, egy kis humor mindig jól jöhet

Előnyök

Biztosan előnnyel indulsz a pályázók között, ha:

  • a végzettséged kötődik a kereskedelemhez, netalántán már dolgoztál is értékesítőként
  • volt szerencséd faipari tapasztalatot szerezni
  • jól megérteted magad németül és/vagy angolul
  • Egerben vagy a környékén élsz
  • konyítasz a honlapkészítéshez/ üzemeltetéshez
  • könnyen eligazodsz a marketing világában

Amit kínálunk

És hogy mit is kínálunk Neked?

  • havi fix alapbért
  • értékesítési jutalékot és egyéb juttatásokat
  • hosszú távú munkalehetőséget egy stabil hátterű cégnél
  • kellemes munkahelyi környezetet
  • barátságos, támogató közösséget
  • nyitott, emberközpontú vezetőséget

Ismerj meg jobban bennünket!

egerfa.hu – Fabók-Fabót – Minden, ami Fa!
Fabók-Fabót Webshop (fabokfabot.hu)

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott