Karbantartó, udvaros gondnok állás az egri Ford és márkakereskedésben

Az egri Ford márkakerskedés és szervíz karbantartó, udvaros,gondnok pozícióba munkatársat keres.

Feladatok

  • A telephely rendben tartása , karbantartási munkák elvégzése a telephelyeken és egész területén, szervíz és a telephely részlegei közötti együttműködés elősegítése, a szervíz a telephely villamos és egyéb berendezéseinek megfelelő szintű karbantartása, zavartalan működés és minőség biztosítása ,tűz és munkavédelmi szabályok betartása, a meghíbásodások , hiányosságok, szakszerű javítása, munkaköréhez tartozó szerszámkészlet , általános ( alap) és segédanyagainak nyilvántartása.

Elvárások

  • önálló munkavégzés
  • terhelhetőség
  • rugalmasság
  • "B" kategóriás jogosítvány
  • jó szervezőkézség

Előnyök

  • Villanyszerelő végzettség
  • Munkagép ,targonca kezelői jártasság előny
  • hasonló területen, épületüzemeltetésben szerzett tapasztalat előny

Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelem
  • stabil háttérrel rendelekező, folymatosan fejlődő vállalat
  • magas szintű technológiai felszereltséggel rendelekző munkakörnyezet
  • hosszú távú munkalehetőség
  • remek csapat

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott