Betanított autóalkatrész összeszerelő Makláron folyamatos műszakrendben

HSA Kft.
Maklár
2023. 10. 12.

Feladatok

  • A munkautasításnak megfelelően behelyezed az alkatrészeket a félautomata és automata gépekbe
  • Nyomon követed a gyártási folyamatokat
  • Az elkészült termékeket átveszed és továbbadod

Mindezt egy modern, tiszta, kulturált környezetben, érthető szabályok mellett. Ne aggódj, tapasztalat nélkül is belevághatsz. Megtanítjuk, hogyan kell!

Elvárások

  • Rendelkezz legalább alapfokú végzettséggel, vagy gépkezelő tapasztalattal
  • A munkádat precízen végezd, legyél megbízható és tervezz hosszú távra
  • Vállald a folyamatos műszakrendet! (3 nap munka, 3 nap pihenő)

Amit kínálunk

  • Alapbér + műszakpótlék + havi bónusz + SZÉP kártya
  • Prémium rendszer
  • Multinacionális környezet
  • Hosszú távú karrierlehetőség
  • Teljes munkaidős foglalkoztatás
  • Ingyenes céges buszjáratok
  • Melegétkezés biztosítása
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Utazási költségtérítés

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Megszakítás nélküli (váltásos)

Beosztás

  • Beosztott