Raktáros (anyagmozgató) állás Egerben

Sanube Kft.
Eger
2023. 10. 04.

Raktáros (anyagmozgató)

A Sanube cégcsoport piacvezető a mezőgazdasági járművek, utánfutók, és lakókocsik LED-es megvílágításának területén. Nemtől, kortól függetlenül végezhető könnyű fizikai munka.

Dolgozókat keresünk azonnali munkakezdéssel az alábbi pozícióra:

  • Raktáros (anyagmozgató)

Feladatok

  • Raktáros feladatok

Elvárások

  • Legyél fitt és szorgalmas
  • Legyél barátságban a számítógéppel
  • Legyél nyitott az újdonságokra

Előnyök

  • Targoncavezetői engedély
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Stabil, megbízható hosszútávú munkahely
  • Családias, barátságos munkakörnyezet
  • Teljes munkábajárási támogatás (100 %-ban)
  • Negyedéves Prémium
  • Bónuszok, Céges rendezvények, Különböző Támagatások
  • Eredendően egyműszakos munkavégzés, szabad délutánok
  • Nettó 7:50 perc munkaidő
  • 50 %-os túlórapótlék és 50 %-os műszakpótlék
  • Havi rugalmas munkaidőkeret

BÉREZÉS TAPASZTALAT KVALIFIKÁCIÓ SZERINT!

Ha úgy érzed, hogy szeretnél egy stabil, kiszámítható munkahelyet. Továbbá szeretnél egy barátságos családias légkörben dolgozni, akkor jelentkezz bátran!

Várjuk jelentkezésed, fényképes önéletrajzzal, kizárólag az alábbi elérhetőségre:

A "Jelentkezem" gombra kattintva.

veLED

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott