Gépész szakmai oktató pozícióban állás Egerben

A Heves Vármegyei Szakképzési Centrum pályázatot hirdet

Gépész szakmai oktató munkakör betöltésére.

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő

A munkavégzés helye: Heves Vármegyei Szakképzési Centrum Bornemissza Gergely Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium, 3300 Eger, Kertész utca 128.

Alkalmazás: a Munka törvénykönyve és a Szakképzésről szóló 2019. év LXXX. törvény alapján,

határozatlan idejű munkaviszonyban.

Illetmény és juttatások: megegyezés szerint

Feladatok

Pályázati feltételek:

  • gépészmérnök vagy gépész szakképesítés és bármilyen felsőfokú végzettség
  • gyakorlati foglalkozásokhoz: gépész szakképesítés és érettségi
  • büntetlen előélet,
  • cselekvőképesség és
  • annak igazolása, hogy nem áll foglalkozástól való eltiltás hatálya alatt.

Elvárások

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • az álláshely betöltéséhez szükséges végzettség, szakképzettség meglétét igazoló okmányok másolata,
  • 90 napnál nem régebbi hatósági bizonyítvány a büntetlen előélet és annak igazolására, hogy a pályázó nem áll olyan foglalkozástól való eltiltás alatt, mely a munkaviszony létesítését nem teszi lehetővé,
  • szakmai önéletrajz.

A munkakör betölthetőségének időpontja: 2023. október 01.

A pályázat benyújtásának határideje: 2023. szeptember 28.

A pályázati kiírással kapcsolatosan további információt Uzelman Tamás igazgató nyújt, a bejelentkezés után megtekinthető telefonszámon.

A pályázatok benyújtásának módja:

  • Postai úton: a pályázatnak a Heves Vármegyei Szakképzési Centrum Bornemissza Gergely Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium, címére történő megküldésével 3300 Eger, Kertész utca 128.

vagy

  • Elektronikus úton Uzelman Tamás igazgató részére a "Jelentkezem" gombon keresztül.

A pályázat elbírálásának módja, rendje:

A pályázati meghallgatásra történő behívás előzetes kiválasztás alapján történik. Az igazgató felterjesztése alapján, a főigazgató dönt a határozatlan idejű alkalmazásról.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott