Egri termelőüzemünkben targoncás - gépkezelő munkakörben állás

AlZink Kft.
Eger
2023. 09. 13.

Nyomásos öntéssel cinköntvényeket gyártunk több, mint 15 éves tapasztalattal.

Feladatok

Az új felvételes feladatai lesznek targoncás - gépkezelő munkakörben:

  • Anyagmozgatási feladatok targoncával
  • Beérkező alapanyag átvétele
  • Termelési folyamatokban való részvétel
  • Szemcseszóró és visszaolvasztó berendezések kezelése

Elvárások

  • Targoncavezetői jogosítvány
  • A munkavégzés 2 műszakban 8 órás munkaidőben történik.
  • Légy nyitott és tudj csapatban vagy akár önállóan is dolgozni.

Előnyök

  • Gyártási környezetben szerzett tapasztalat előnyt jelent.

Amit kínálunk

  • Azonnali munkakezdés
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Korrekt bérezés
  • Béren kívüli juttatások, bónusz rendszer
  • Munkába járás 100%-os támogatása helyközi járatok esetében, autóval 20 Ft/km.
  • Családias hangulat, fejlődési lehetőség

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott