Értékesítő állás Heves megyében

NEOCOOP Kft.
Heves megye
2023. 08. 22.

A Mátra szívében található 59 szobás Kastélyszállónkba keressük új értékesítő kollégánkat.

A fényképes önéletrajzokat, nettó bérigény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Mielőtt döntesz, nézd meg honlapunkat, szerintünk érdemes: www.khs.hu

Feladatok

  • kapcsolattartás a szálloda partnereivel,
  • egyéni és csoportos ajánlatok elkészítése és folyamatos ellenőrzése
  • rendezvények szervezése az esküvőktől a csapatépítőkig,
  • kapcsolattartás marketingügynökséggel
  • egyéb, értékesítéshez tartozó szakmai feladatok ellátása.

Elvárások

  • legalább 1-2 év szállodában szerzett tapasztalat (szállodai sales tapasztalat előnyt jelent),
  • kiváló kommunikációs, szervező- és problémamegoldó készség,
  • szállodai részlegekkel történő kitűnő együttműködési készség,
  • precízitás,
  • Excel és a Hostware ismeret,
  • az angol nyelv magabiztos használata szóban és írásban,
  • esetleges hétvégi ügyeletet vállalása.

Előnyök

Amit kínálunk

Amiért érdemes nálunk dolgozni:

  • versenyképes, tapasztalathoz igazított jövedelmet kínálunk,
  • dolgozói juttatási csomagot kínálunk (étkezés, parkolás, bejárási támogatás, munkaruha),
  • próbaidőt követően heti 1 nap home office lehetőség
  • szakmai fejlődési lehetőség

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott