Szállodai menedzsment asszisztens állás Szilvásváradon

A Szilvásvárad központjában elhelyezkedő 27 szobás Villa Park Panzió munkájára igényes menedzsment asszisztenst keres.

Csatlakozz hozzánk, amennyiben hosszú távú, biztos állást szeretnél vállalni állandó bejelentett nappali munkarendben! Heti 5 napos munkahetet kínálunk, versenyképes jövedelemmel.

Feladatok

  • A panzió irányításának támogatása beszerzési, pénzügyi és üzemeltetési területen
  • Részlegek napi munkájának koordinálása, ellenőrzése
  • Recepció munkájában való részvétel
  • Munkafolyamatok monitorozása és fejlesztési javaslatok előterjesztése a menedzsment részére
  • Egyéb ad hoc jellegű feladatok ellátása

Elvárások

  • Szállodaiparban, idegenforgalomban szerzett tapasztalat
  • Angol vagy német nyelvtudás
  • Számítógépes szoftverek felhasználó szintű ismerete
  • Kiváló szervező és problémamegoldó készség
  • Megbízható, ambiciózus személyiség

Előnyök

  • Jogosítvány
  • Szilvásvárad környéki lakos
  • Sales, Front Office területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Heti 5 napos munkarend, 8 -16 óra közötti munkavégzés
  • Bejelentett, hosszú távú munkavégzés
  • Versenyképes jövedelem
  • Munkába járás támogatása
  • Napi egyszeri étkezés

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott