Szakképzett autófényező állás Egerben

COLOCAR Kft.
Eger
2023. 08. 22.

Kizárólag szakképzett, magasfokú gyakorlattal rendelkező, önmagára és munkájára igényes, önállóan dolgozni tudó autófényező szakembert keresünk Eger közeli javító műhelybe. Elvárások a fényezés minden folyamatában maximálisak, ami azt jelenti, hogy önállóan kell az előkészítési fázistól a végső, fújási valamint az utolsó munkálatokig elvégezni a feladatokat. Mindezekért kiemelten magas bérezést kínálunk a 3 hónapos próbaidő eltelte, és megfelelés esetén. Önéletrajzot a "Jelentkezem" gombra kattintva kérünk bérigény megjelöléssel!

Feladatok

  • Feladatok: előkészítés, kittelés, füllerezés.
  • A már előkészített járművek kabinban történő fényezése.
  • Fényezést követő utó munkálatok elvégzése.

Elvárások

  • Szakképesítés, vagy széles körű szakmai tapasztalat a modern autófényezés területén.
  • Minimum "B" kategóriás jogosítvány.

  • Szakmunkás tapasztalat fényezés és karosszéria javítás területén.

Amit kínálunk

  • Kiemelten magas kereseti lehetőség.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott