Bolti eladó - műszaki értékesítő állás Egerben

BestByte Kft.
Eger
2023. 08. 14.

A BestByte Kft. egy dinamikusan növekvő, 100 százalékban magyar tulajdonú kereskedelmi vállalat, amely immár 15 éve a műszaki kereskedők piacának meghatározó szereplője. 7 áruházunkkal, dinamikusan növekvő webáruházunkkal és partnerhálózatunkkal kihívásokkal és sikerekkel teli munkakörnyezetet kínálunk azok számára, akik lehetőséget keresnek arra, hogy kiemelkedhessenek és fejlődjenek.

Fiatalos, professzionális csapatába keresünk hasonlóan vidám, tanulni szerető, motivált kollégát. Amennyiben a számítógépes perifériákat, kis- és nagy háztartási gépeket ismeri, továbbá érdekli a papír- és írószer világa, akkor ne habozzon jelentkezni egri Agria Parkban lévő áruházunkba betölteni kívánt alábbi munkakörre:műszaki eladó – értékesítő

Feladatok

  • Vásárlóink által megszokott udvarias, magas szintű szakmai segítségnyújtás, kiszolgálás
  • Nyitási és zárási, valamint egyéb adminisztratív jellegű feladatok pontos elvégzése;
  • Árukihelyezés, -feltöltés, termékárak ellenőrzése, árazás
  • Cégünk által forgalmazott termékek nagyfokú ismerete

Elvárások

  • számítástechnikai alapismeret
  • kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség és képesség
  • középfokú végzettség (érettségi)
  • önálló, precíz, kreatív munkavégzés
  • terhelhetőség, monotonitás tűrés

  • számítástechnikai komponensek, digitális és multimédiás termékek naprakész ismerete;
  • pénzügyi szolgáltatás közvetítői hatósági vizsga;
  • szakirányú középfokú végzettség;
  • kereskedelmi területen (értékesítés) szerzett szakmai tapasztalat;
  • felhasználói szintű Octopus vállalatirányítási rendszer ismerete, használata;
  • élő idegen nyelv ismerete, használata (angol és/vagy német kommunikációs szint).

Amit kínálunk

  • teljes munkaidős, bejelentett munkaviszony
  • azonnali munkakezdés
  • előre megtervezett beosztás
  • folyamatos fejlődési lehetőség
  • kulturált munkakörülmények

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott