Szállodai szobalány kolléganőt keres az 1552 Boutique Hotel **** Eger

Tető Centrum 95 Kft.
Eger
2023. 08. 14.

Az 1552 Boutique Hotel **** Housekeeping csapata szállodai szobalány munkakörbe keresi új kolléganőjét!

Egyedi Boutique hotelünkben igyekszünk minél magasabb színvonalat nyújtani vendégeink részére, ebben kérjük leendő kollégánk segítségét, aki munkájával hozzájárul majd az épület, a szobák tisztántartásához.

Feladatok

  • Napi és utazó szobák takarítása, fertőtlenítése, porszívózása, felmosása a szálloda színvonlának megfelelően
  • Kapcsolattartás a különböző részlegekkel
  • A minibár-fogyasztás napi ellenőrzése, feltöltése
  • A felmerülő műszaki problémák jelzése
  • Közösségi vendégterek takarítása

Elvárások

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Pontos, megbízható, gyors munkavégzés
  • Vendégorientált gondolkodás
  • Rugalmasság, terhelhetőség, precizitás
  • Nyitott, barátságos személyiség
  • Környezetre igényes munkavégzés
  • Önálló munkavégzésre való képesség

Előnyök

  • 4*-os szállodában szerzett tapasztalat
  • Angol és / vagy német nyelv alap ismerete

Amit kínálunk

  • Heti 40 órás munkarend
  • Változatos munka, igényes munkakörnyezet
  • Nyitott, befogadó, támogató munkahelyi légkör és csapat
  • Térítésmentes személyzeti étkezés
  • Munkaruha biztosítása
  • Bejelentett 8 órás munkaviszony
  • Útiköltség térítés

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott