Üzemi területen és irodaházban takarító állás Egerben

Bobby Kft.
Eger
2023. 08. 08.

Alábbi munkakörökben keresünk takarítót:

1, Ipari területre (csarnok, ebédlő, öltöző, iroda), munkaidő reggel 06:00 - délután 14:30ig. (Ebédidő 30 perc, ami bedolgozandó.) Munkaidő napi 8 óra.
2, Ipari területre (csarnok, ebédlő, öltöző, iroda), munkaidő reggel 06:00 - délután 10:00ig. Munkaidő napi 4 óra.
3, Irodaház napi takarítására 16:00 - 20:00-ig. Munkadiő napi 4 óra.

Jelentkezésében jelölje meg, melyik munkakörre jelentkezik, ennek hiányában nem tudjuk elfogadni pályázatát. Fényképes önéletrajz hiányában nem vesszük figyelembe a beküldött jelentkezést.

Feladatok

  • irodaház takarítása
  • csarnok takarítása, öltözők, mosdók, ebédlők
  • nagytakarítások alkalomszerűen

Elvárások

  • legalább egy éves hasonló munkakörben meglévő tapasztalat,
  • erkölcsi igazolvány,
  • precíz munkavégzés,
  • azonnali kezdés,

Előnyök

  • takarítói OKJ vizsga

Amit kínálunk

  • minimálbér feletti fizetés
  • hosszútávú megbecsült munkalehetőség

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 4 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott