Építésvezető állás országszerte

PreBeton Zrt.
Erdőtelek
2023. 07. 20.

A  PREbeton ZRT. ÉPÍTÉSVEZETŐ (országszerte) munkatársat keres.

„Tudásunk változik, tapasztalatunk nő, elkötelezettségünk állandó. Elhivatottságunk a védjegy: építeni szeretünk.”

A csapat, ahová érkezni fogsz:

Lendületesen fejlődő vállalatunk termelési osztályára keressük új csapattagunkat, ahol a kihívásokat és a legkomplexebb feladatokat is, a lehető legjobb tudásunk szerint a legmagasabb minőségre törekedve végezzük. Gyönyörű, inspiráló munkakörnyezetben dolgozunk, ahol minden csapattag egyformán értékes számunkra. Ha szeretnél egy olyan professzionális csapathoz tartozni, akik szeretnék a PREbeton-t az előregyártási térképen az első helyre tenni, és szeretsz új dolgokat megtanulni, akkor nálunk a helyed.

Feladatok

Milyen feladatokban számítunk rád?

  • Építéshelyi szerelés koordinálása
  • Építési napló vezetése
  • Alvállalkozók tevekénységének irányítása, ellenőrzése
  • Elem szállítások szervezése/tervezése, kapcsolattartás a logisztikával
  • Ütemtervek készítése, betartása, betartatása
  • Megrendelővel történő folyamatos kapcsolattartás
  • Teljesítések és pótmunkák vezetése, napi/heti szintű jelentés a haladásról

Elvárások

Téged várunk a csapatunkba, ha:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Legalább 3-5 éves építésvezetői munkakörben szerzett tapasztalat
  • Jó szervezőkészég
  • Nagyfokú terhelhetőség
  • Határozott, magabiztos fellépés
  • Előnyt jelent a korlátozás nélküli FMV jogosiltság

Amit kínálunk

Amit nyújtunk cserébe:

  • Széleskörű, versenyképes javadalmazási csomag és stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Folyamatos szakmai fejlődés és továbbképzési lehetőség
  • Eszközök: telefon, laptop, céges autó

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott