Építésvezető állás Heves megyében

Munkavégzés helye: Dormánd-Nagyhanyi, Sarud, Kömlő, Füzesabony.

Feladatok

  • Irányítja a projektekhez beosztott fizikai állományt és a saját kollégák munkáját
  • Koordinálja az alvállalkozók munkáját, szakmai felügyeletét, ellenőrzését biztosítja
  • Kiállítja a teljesítésigazolásokat, valóságtartalmáért felelősséget vállal
  • A szükséges mennyiségi felméréseket elkészíti, felmérési naplót elkészíti
  • Aktív kapcsolatot tart a projekt felelős vezetőjével, műszaki ellenőrrel, tervezővel, alvállalkozókkal, pályázati referenssel
  • Kapcsolatot tart a beszállítókkal, a logisztikával, előkészíti az anyagrendeléseket, részt vesz a műszaki egyeztetésekben
  • Építési naplót naprakészen vezeti
  • Biztosítja a hatósági előírások és minőségi követelmények betartását
  • A kivitelezés során különös figyelmet fordít a minőségre és a szakszerű kivitelezésre
  • Figyel a határidőkre, intézkedik a határidők betartására napi szinten
  • Szervezi a munkafolyamatokat, összehangolja, a folyamatos munkavégzés feltételeit biztosítja
  • Munkabiztonsági és környezetvédelmi előírásokat ellenőrzi az építkezéseken
  • Aktív részvétel az átadás-átvételi dokumentáció elkészítésében

Elvárások

  • Csapatba jól illeszkedő, felelősségteljes és határozott személyiség
  • Minimum középfokú szakirányú végzettséggel rendelkezik
  • Építőipari területen hasonló munkakörben szerzett 3-5 év munka tapasztalat
  • Igényes a munkájára
  • Határozott fellépésű, jól tud emberekkel bánni, találja meg a hangot az ellenőrzése alá tartozókkal és a kivitelezés minden résztvevőjével
  • Magabiztos felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezik
  • Kiváló kommunikációs, problémamegoldó képességgel rendelkezik
  • Képes komplexen, rendszerben gondolkodni, csapatban dolgozni
  • Jó szervezői és együttműködési készséggel rendelkezik
  • Jó stressztűrő képességgel rendelkezik
  • Megbízható, precíz a munkájában
  • Talpraesett, pozitív személyiség
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Biztos munkahely, versenyképes jövedelem
  • Családias munkakörnyezet
  • Megbízható kereseti lehetőség
  • Magas színvonalú munkakörnyezet, rugalmas munkafeltételek
  • Változatos, kihívásokkal teli munkakör
  • Hosszútávú, biztos munkalehetőség
  • Lendületes és barátságos csapat
  • Mozgalmas, felelősségteljes és kihívásokkal teli munkakör

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Szakközépiskola
  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Közép vezető