Villanyszerelő - általános karbantartó állás Egerben

EVAT Zrt.
Eger
2023. 07. 14.

Eger Megyei Jogú Város Önkormányzatának 100%-os tulajdonú gazdasági társasága az EVAT Egri Vagyonkezelő és Távfűtő Zrt. Fő tevékenysége a távhő előállítás, a hő- és melegvíz-szolgáltatás, az önkormányzati és saját tulajdonú ingatlanok, valamint egyéb vagyonelemek kezelésével és gazdálkodásával összefüggő feladatok.

A társaság a távhő előállítás, a hő- és melegvíz-szolgáltatás üzemeltetéséhez keresi új munkatársát.

Feladatok

  • A Fűtőmű fenntartási, karbantartási, beruházási, hibaelhárítási tevékenységéhez kapcsolódó elsősorban villamos jellegű szerelési munkák végzése a fűtőmű területén, kazánházakban, távvezetéken, távvezetéki aknákban, hőközpontokban, fogyasztói rendszereken.
  • Az állás betöltéséhez előnyt jelent távhőszolgáltatási területen szerzett tapasztalat.

Elvárások

  • villamos szakirányú végzettség /villanyszerelő vagy műszerész/
  • önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • gyakorlatias beállítottság

Amit kínálunk

Munkarend:

Hétfőtől péntekig naponta 06:30 - 15:00 időtartamban, esetileg eltérő vezényléssel.

Amit kínálunk:

  • stabil, kiszámítható fizetés
  • cafetéria
  • hosszútávú munkahely

Munkavégzés helye:

3300 Eger, Malomárok u. 28. Fűtőmű és a teljes távhőszolgáltatási terület.

A pályázatot az EVAT Zrt. Fűtőmű titkárságra kell benyújtani papír alapon, zárt borítékban, személyesen vagy postán az alábbi címre küldve: 3300 Eger, Malomárok u. 28. FŰTŐMŰ. A borítékon kérjük feltüntetni: ”Általános karbantartó pályázat”.

A pályázat elektronikusan benyújtható a "Jelentkezem" gombra kattintva.

A jelentkezéshez az alábbi dokumentumokat kérjük megküldeni:

  • részletes, fényképpel ellátott szakmai önéletrajz,
  • iskolai végzettséget, képzettséget igazoló iratok másolata.

Pályázat benyújtásának határideje: 2023. július 28.

A pályázattal kapcsolatban bővebb információ kérhető a bejelentkezést követően látható telefonszámon.

A pályázat kiíró fenntartja magának a jogot, hogy a pályázatot eredménytelennek nyilvánítsa.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott