Magas kereseti lehetőséggel keresünk gyakorlott targoncást egri telephelyünkre

Kovács Tüzép Kft.
Eger
2023. 10. 22.

A Kovács Tüzép Kft. építőanyagokkal, hidegburkolatokkal és szaniterekkel foglalkozó kis- és nagykereskedelemi társaság. A vállalkozás több mint 60 főt foglalkoztat, minden évben növeli forgalmát, fejleszti üzleteit és nagykereskedelmi hálózatát.

A vállalkozás a 2023-as átadású, új, egri raktárába magas kereseti lehetőséggel olyan ANYAGMOZGATÓ RAKTÁROST keres, akinek tapasztalata van 5 emeletes polcrendszerben való targoncázásban.

Feladatok

  • kézi és gépi anyagmozgatás (tolóoszlopos)
  • komissiózás, raklapcsomagolás
  • a beérkező áruk tételes mennyiségi és minőségi átvétele
  • a raktár rendjének biztosítása, raktározott termékek szakszerű kezelésének betartása
  • áruvédelem
  • leltárban való aktív részvétel
  • a rábízott technikai eszközök (pl.: targonca) rendeltetésszerű, előírásoknak megfelelő használata

Elvárások

  • jó állóképesség
  • önálló munkavégzés és csapatmunkában való részvétel egyaránt
  • terhelhetőség
  • pontosság, megbízhatóság
  • targoncavezetői tapasztalat

Amit kínálunk

  • kiemelkedően magas bér egy műszakos munkával
  • szakmai és személyes fejlődési lehetőség
  • stabil vállalati háttér 30 éves múlttal
  • biztos, hosszú távú munkahely
  • egységes munkaruha felszerelés
  • határozatlan idejű munkaszerződés
  • dolgozói vásárlási kedvezmény a vállalat által forgalmazott termékekből
  • vadonatúj, 2023-as átadású raktár, szociális helyiségekkel, új targoncákkal és polcrendszerrel

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat
  • 5-9 év szakmai tapasztalat
  • 10 vagy több év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott