Szállodai, éttermi értékesítő munkalehetőség a Macok Bisztró Kft-nél

Macok Bisztró Kft.
Eger
2023. 11. 07.

Egerben a Macok Bisztró és az Imola Udvarház hotel üzemeltetésében aktívan résztvevő új értékesítő kollegánkat keressük az alábbi feladatok elvégzéséhez:

Feladatok

  • Szállodai szobáink és éttermi szolgáltatásaink értékesítése egyéni vendégek és csoportok részére
  • Telefonos, e-mailes és személyes érdeklődések kezelése, kapcsolattartás céges partnerekkel, utazási irodákkal
  • Árkalkulációk, ajánlatok, visszaigazolások készítése
  • Vendégpanaszok kezelése
  • Új üzleti lehetőségek, partnerek felkutatása
  • Szoros együttműködés a többi részleggel

Elvárások

  • biztos angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret, Excel, Word
  • Hasonló munkaterületen szerzett minimum 1-2 éves gyakorlat

  • Szállodai recepción vagy értékesítési területen szerzett tapasztalat
  • Szállodai szoftver és közvetítői oldalak kezelésében szerzett tapasztalat
  • Szakirányú közép vagy felsőfokú végzettség
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Kiváló kommunikációs és jó probléma-megoldó képesség
  • Megbízható, értékesítés-orientált személyiség

Amit kínálunk

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes bérezés
  • Igényes munkakörnyezet
  • Fejlődési lehetőség
  • Fiatalos, lendületes csapat

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott