Szerviztechnikus állás Eger

Az AGKOMP Kompresszortechnika Kft. a magyar kompresszortechnikai piac egyik kiemelkedő szereplője, németországi kompresszorgyártók magyarországi képviselete.

Csapatunk szerviztechnikust keres egri telephelyére, országos munkavégzéssel.

Feladatok

  • Ügyfelek telephelyén kompresszorok, sűrített levegő berendezések telepítése, beüzemelése, karbantartása, és az esetlegesen felmerülő hibák feltárása, javítása
  • Szükség szerint ügyfeleink betanítása a berendezések általános működésére
  • Munkavégzéshez kapcsolódó dokumentálás, adminisztráció
  • Alkatrészek és eszközök igénylése a raktárból, készlet figyelemmel kísérése

Elvárások

  • Alapos gépészeti vagy villamos ismeretek, legalább 3 éves munkatapasztalattal
  • Műszaki/szakmai ismeretek, információk megértése és felhasználásának képessége
  • B kategóriás jogosítvány
  • Önállóság
  • Precizitás
  • Mobilitás
  • Ügyfélfókusz és rugalmasság
  • Időmenedzsment
  • Felelősségvállalás

Előnyök

  • Kompresszorokkal kapcsolatos munkatapasztalat
  • Korábbi szerviztechnikusi tapasztalat
  • Angol nyelv ismerete

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Szakmai fejlődés, tapasztalatszerzés
  • Hosszú távra tervezhető biztos munkahely
  • Jó munkahelyi légkör
  • Rugalmas munkaidő

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola
  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott