Autószerelő és karbantartó munkakörben állás Egerben

Heves Vármegyei Rendőr-főkapitányság

álláslehetőséget kínál

szakmunkás (autószerelő és karbantartó) munkakör betöltésére.

Foglalkoztatási jogviszony: munkaviszony

Foglalkoztatás ideje: határozatlan idejű

Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő (8 óra – hivatali munkaidőben)

A munkavégzés helye: 3300 Eger, Eszterházy tér 2.

A munkakör betölthető: eredményes alkalmassági vizsgálatot követően

Feladatok

A munkakörhöz tartozó főbb tevékenységi körök: a Heves Vármegyei Rendőr-főkapitányságnál üzemelő gépjárművek technikai ellenőrző vizsgálatának elvégzése, a gépjárművek javítása.

Illetmény és juttatások: bruttó 296.400 Ft/hó, valamint évente bruttó 200.000 Ft cafetéria juttatás.

Elvárások

  • Magyar állampolgárság,
  • Cselekvőképesség,
  • Erkölcsi bizonyítvánnyal igazolt büntetlen előélet,
  • Szakirányú középfokú iskolai végzettség (érettségi és OKJ képesítő bizonyítvány, vagy szakirányú szakmunkás végzettség)
  • Egészségi alkalmasság

A jelentkezéshez benyújtandó: részletes szakmai önéletrajz és a végzettséget igazoló okiratok másolata

Az állással kapcsolatosan további szakmai információ Tel.: (36) 522-111/1265-es vagy 1275 melléken kérhető

A jelentkezés benyújtásának módja:
elektronikus úton Dorkó Tamás r. alezredes, Osztályvezető részére a "Jelentkezem" gombra kattintva vagy

személyesen: Eger, Eszterházy tér 2. Gazdasági Igazgatóság, Műszaki Osztály

A pályázatok beadási határideje: 2023. július 31.

Az állással kapcsolatosan egyéb információ kérhető: Heves VMRFK Humánigazgatási Szolgálat, Madarászné Kada Erzsébet r. alezredes Tel.: (36) 522-111/1120-as mellék

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott