Műszaki előkészítő állás Mezőkövesd

Több, mint 30 éve működő magyar tulajdonú Szilvási cégcsoport építőipari leányvállalataként a Szilvási Építő Kft., mint építőipari fővállalkozó és generálkivitelező vállalat országszerte, de kiemelten Budapest és vonzáskörzetében, valamint az északkeleti régióban végez generálkivitelezői beruházásokat. Megalakulásunk óta széleskörű referenciákra tettünk szert, sikeres működésünkkel évről évre dinamikusan növekszünk árbevételben és létszámban is, köszönhetően a sikeresen megvalósult beruházásainknak.

Feladatok

  • Elnyert munkák műszaki tartalmának feldolgozása, kiértékelése, egyeztetése a projektvezetővel és irodavezetővel.
  • Új pályázatok, költségvetések, árajánlatok elkészítésében aktív részvétel.
  • Segítségnyújtás a munkaterületen lévő egységvezetőknek/építésvezetőknek a projektek kivitelezési szakaszában.
  • Kapcsolattartás a megrendelők, alvállalkozók és beszállítók képviselőivel, valamint új beszállítók, alvállalkozók felkutatása, versenyeztetése, ajánlatok műszaki egyeztetése, kiértékelése.
  • Megrendelői, tervezői, alvállalkozói egyeztetéseken való részvétel.
  • Dokumentálás, kimutatás, jelentések elkészítése és felkészülés a kontrolling értekezletekre.

Elvárások

  • MS-Office és általános informatikai ismeretek, TERC költségvetés készítő program ismerete.
  • Kiváló kommunikációs és érdekérvényesítő képesség.
  • Önálló munkavégzés.
  • Legalább középfokú építőipari végzettség.
  • Precizitás, munkavégzés iránti igényesség.

  • Szakirányú felsőfokú építőmérnöki vagy építészmérnöki végzettség.
  • MS Project alapismeretek.
  • 2-3 év szakmai tapasztalat hasonló munkakörben.
  • AutoCad és/vagy ArchiCAD alapismeretek.
  • Közbeszerzésben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Azonnali kezdési lehetőség.
  • Versenyképes jövedelem.
  • Mobiltelefon, számítástechnikai eszközök, szakmai tréningek, csapatépítő programok.
  • Megnyert, kiemelt szintű állami és uniós beruházásokban való részvétel, szakmai tapasztalatszerzés.
  • Stabil, hosszútávú vállalati háttér.
  • Széleskörű szakmai tapasztalat megszerzése.
  • Dinamikus, jó hangulatú, összetartó csapat.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott