Karbantartó állás Egerben

Az Eszterházy Károly Katolikus Egyetem Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú  Művészeti Iskola és Technikum

pályázatot hirdet

karbantartó

munkakör betöltésére.

Foglalkoztatás jellege:

Teljes munkaidős munkaviszony.

A munkavégzés helye:

Heves Vármegye, 3300 Eger Bartók Béla tér 4.

Feladatok

  • Intézmény területén előforduló karbantartási munkák elvégzése, hibaelhárítás. ∙ Füves terület karbantartása, szükség szerinti vágása.
  • Épületeken belül és épületek között bútorok, gépek, egyéb eszközök mozgatása.

Elvárások

  • Középfokú végzettség.

Előnyök

  • B kategóriás jogosítvány, vezetői gyakorlat.
  • Villanyszerelő végzettség.
  • Festő végzettség.
  • Burkoló végzettség.

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • Fényképes szakmai önéletrajz.
  • Végzettség, szakképzettséget igazoló okiratok másolata.

∙ Büntetlen előélet igazolása (három hónapnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány). ∙ Hozzájáruló nyilatkozat személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggésben szükséges  mértékig történő kezeléséhez.

A munkakör betölthetőségének időpontja:

A munkakör legkorábban 2023. június 01. napjától tölthető be.

A pályázat benyújtásának határideje:

2023.05.24.

A pályázat benyújtásának módja:

Elektronikus úton Kőházi Timea igazgató Asszony részére a "Jelentkezem" gombon keresztül.

A pályázat elbírálásának módja, rendje:

A pályázati elbeszélgetésre történő behívás előzetes kiválasztás alapján történik.

A pályázat elbírálásának határideje:

2023.05.30.

A munkáltatóval kapcsolatos egyéb lényeges információk:

Az Eszterházy Károly Katolikus Egyetem Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú  Művészeti Iskola és Technikummal történő foglalkoztatási jogviszonyra a munka törvénykönyvéről  szóló 2012. évi I. törvény, a nemzeti köznevelésről szóló 2011. évi CXC. törvény, valamint a  lelkiismereti és vallásszabadság jogáról, valamint az egyházak, vallásfelekezetek és vallási  közösségek jogállásáról szóló 2011. évi CCVI. törvény rendelkezései az irányadók.

A határiidőn túl, valamint a pályázati kiírásban szereplőtől eltérő módon beérkezett pályázatokat  nem áll módunkban figyelembe venni. A pályázatot kiíró fenntartja magának a jogot a pályázati  kiírás visszavonására, illetve az eljárás eredménytelennek nyilvánítására.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott