Települési karbantartói állás Demjénben

Demjén Község Önkormányzata

pályázatot hirdet

település karbantartói állás betöltésére

Az állás teljes munkaidős, határozatlan idejű foglalkoztatási jogviszony.

Betöltésének feltétele:

  • B kategóriás jogosítvány.

Az állás elbírálásánál előnyt jelent:

  • erőgépkezelői képesítés,
  • szakirányú végzettség valamely karbantartási feladat ellátásához.

Bővebb információ és jelentkezni lehet:

  • személyesen: Fodor Géza polgármester 3395 Demjén, Kossuth tér 1. Telefonszám bejelentkezés után tekinthető meg.
  • elektronikusan: a "Jelentkezem" gombra kattintva, a szakmai önéletrajz, motivációs levél, iskolai, valamint szakképzettséget igazoló okmányok fénymásolata bemutatásával.

A munkakör legkorábban a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.

Jelentkezési határidő: 2023. április 30. (vasárnap) 12 óra

Feladatok

  • Az önkormányzati közterületek és középületek környezetének rendszeres takarítása, tisztántartása
  • Általános karbantartási és hibaelhárítási munkák végzése, szakképesítésének megfelelően, kisebb hibák elhárítása egyéb hibák jelentése
  • Az önkormányzati tulajdonban levő épületek körüli fűnyírás, kaszálás
  • A Temető épületének és közterületének karbantartása
  • Vízelvezető árkok tisztítása, karbantartása
  • Az önkormányzati ingatlanok általános karbantartása, és azok helyiségeiben jelentkező javítási és karbantartási munkák elvégzése
  • Az önkormányzat tulajdonában levő gépjárművek és egyéb gépi eszközök karbantartása és javíttatása, biztosítja a gépjárművek mindenkori biztonságos használatát

Elvárások

  • B kategóriás jogosítvány

Előnyök

  • erőgépkezelői képesítés vagy
  • szakirányú végzettség valamely karbantartási feladatok elvégzéséhez

Amit kínálunk

  • Teljes munkaidős, határozatlan idejű jogviszony
  • Cafeteria juttatás

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott