Telepvezető állás Egerben

Munkatársakat keresünk Telepvezető - sofőr pozícióba.

Cégünk folyamatos bővülése miatt, szükségessé vált két új pozíció, a telepvezető és sofőr betöltésére. Csatlakozz egy közel 30 éve működő stabil céghez, ha motivált vagy abban, hogy folyamatosan fejlődj és új dolgokat ismerj meg, illetve ha szeretsz ügyfelekkel foglalkozni, és ahol megbecsülik a munkád, segítenek fejlődni és korrekt bánásmódban van részed.

A Bélapátfalván található tüzép 1993-ban alakult, 2 generációs magyar családi vállalkozás. A Pannon csoport tagjaként az építőanyag kiskereskedelemben megyei és országos szinten egyaránt tevékenykedik.

Feladatok

Telepvezetőként téged keresünk, ha vonzó számodra:

  • A tüzép és betongyártó egység mindennapjainak irányítása, felügyelete
  • A telepen dolgozó kollégák irányítása
  • Ügyfelek kezelése, kiszolgálása
  • Telep tisztaságáért és rendezettségéért is szívesen vállalsz felelősséget
  • A termékek és készlet karbantartása, felügyelete sem okoz gondot
  • Esetleges kapcsolódó adminisztrációs feladatok is szívesen ellátod

Elvárások

  • középiskolai vagy építőipari végzettség
  • önállóság, rugalmasság, precizitás, megbízhatóság
  • számítógép felhasználó szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • Targonca kezelői vizsga
  • Alapvető építőanyag ismeret
  • Vezetői affinitás

Előnyök

  • nehézgépkezelői vizsga
  • irányítói, vezetői tapasztalat
  • építőiparban (kivitelezésben) szerzett szakmai tapasztalat
  • jó kapcsolatteremtés
  • betonkeveréssel kapcsolatos tapasztalat

Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelem
  • stabil, megbízható munkahely
  • alkalmazotti jogviszony
  • szakmai kihívások
  • kellemes családias légkör, dinamikus csapat

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott