Repülőgép alkatrész szerelő állás Egerben

Nem szereted a sori, betanított munkát?

Változatos feladatokra vágysz és nem szeretnél éjszaka dolgozni?

Szívesen szerelnél Airbus A320-as repülőkhöz szerkezeti elemeket?

Akkor ez a Te lehetőséged!

Bővülő csapatunkba keresünk munkatársakat repülőgép alkatrész szerelő pozícióba!

Csatlakozz egy Magyarországon egyedülálló és ritka iparághoz, melyet Egerben a RUAG Aerostuctures Hungary Zrt. képvisel. Cégünk utasszállító repülőgépek szerkezeti elemeinek összeállításával foglalkozik, legnagyobb megrendelőnk az Airbus.

Feladatok

  • Az első négy hétben tanulni fogsz, hogy teljes bizonyossággal tudj majd mozogni a munkaterületen
  • Kézi szerszámok segítségével részegységekből fogsz repülőgép szerkezeti elemeket összeállítani (fúrás, sorjázás, szegecselés)
  • A termelési területen különféle alumínium és titán ötvözetekkel fogsz dolgozni
  • Az összeszerelt elemek minőségét ellenőrződ és azonosítod az előforduló hibákat
  • A részfolyamataink változatosak, így nem fogsz nálunk monoton munkát végezni

Elvárások

  • Rendelkezz középfokú végzettséggel (fémipari ismeretek előny)
  • Szeress kézi szerszámokkal dolgozni
  • Vállald a két műszakos munkavégzést
  • Légy igényes a kezed alól kikerült munkára
  • Ha szeretsz összetettebb, nem betanított jellegű folyamatokat végezni, ez a Te lehetőséged!

Amit kínálunk

  • Határozatlan idejű szerződést és biztos munkahelyet kínálunk saját állományban
  • Széleskörű, 1 hónapos repülőgép-ipari képzést adunk, hogy meg tudd tanulni, amire nálunk szükséged lesz
  • Különféle bónuszok
  • Havi 34.000 NETTÓ cafeteria juttatást és 30ft/km bejárás támogatást nyújtunk a dolgozóinknak
  • Év végi bónusz
  • Családias munkahelyi környezet és tiszta, klimatizált gyártócsarnok
  • Dolgozói programok: hamburger nap, közös fagyizás, farsang, palacsintázás, dolgozói nyereményjátékok, stb.
  • Tervezhető munkaidő, munkaidőkeret nélkül
  • Biztosítjuk számodra a munkaruhát

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott