Recepciós állás Szarvaskő Öko Park***

Téged keresünk, ha

  • Szívesen töltenéd munkanapjaidat magyarország egyik legszebb fekvéső településén található rendezvényközpontunkban
  • a recepciós munkakörödön kívül, szívesen bekapcsolódsz 1-1 zöldesküvő vagy csapatépítő rendezvény megszervezésébe
  • vidám, mosolygós, aktív személyíség vagy

Szarvaskőben található 5.000 nm-en elterülő erdei élményközpontunk, 13 szobás három csillagos panzióval, 15 fős matracszállással, 100 fős kempinggel és több rendezvénytérrel, erdei spa-val és étteremmel is rendelkezik.

Az Öko Park főleg az aktív pihenést, túrázást kedvelő párok, családok, illetve csoportok, körében népszerű.  Különböző típusú szállásszolgáltatásokon kívül zöld esküvőket, családi-, illetve csapatépítő rendezvényeket is szervezünk, bonyolítunk.

Feladatok

  • vendégek fogadása, érkeztetés, utaztatás
  • foglalási adatok rögzítése (felhőmatrac)
  • e-mailek megválaszolása, kezelése
  • árajánlatok összeállítása
  • vendégkérések kiszolgálása
  • számlakészítés (szamlazz.hu)
  • adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások

  • legalább 1 éves szállodai tapasztalat
  • minimum középfokú végzettség
  • angol nyelvismeret
  • legalább középszintő MS Office ismeret
  • terhelhetőség
  • hétvégén és ünnepnapokon történő munkavégzés!
  • Megbízható, precíz munkavégzés
  • önmagára és környezetére igényes

  • 2 évnél több recepciós illetve szállodai értékesítési tapasztalat
  • Resenweb (nethotelbooking) program ismerete
  • Számlázz.hu ismerete
  • Különböző foglalási oldalak (pl.: maiutazás, szállásguru, stb.) rendszerének ismerete.
  • Pénzügyi tapasztalat
  • Jogosítvány

Amit kínálunk

  • Bejelentett munkaviszony egy több, mint 22 éve stabilan működő vállalkozásnál
  • Tervezhető munkaidőbeosztás
  • Korrekt, közös megegyezésen alapuló bérezés
  • Alapbér + hűségbónusz
  • Munkába járási hozzájárulás
  • Havi néhány nap home office
  • Műszaktól függően legalább napi egyszeri meleg étkezés
  • Kedvezményes üdülési lehetőség a Szállodaszövetség tagszállodáiba

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Többműszakos
  • Megszakítás nélküli (váltásos)

Beosztás

  • Beosztott