Egri termelőüzemünkben villanyszerelő karbantartó munkakörben állás

AlZink Kft.
Eger
2023. 04. 10.

Egri termelőüzemünkbe villanyszerelő  karbantartó  munkakörbe munkatársat keresünk!

Nyomásos öntéssel cinköntvényeket gyártunk és megmunkálunk több, mint 15 éves tapasztalattal.

Feladatok

Az új felvételes feladatai lesznek  villanyszerelő karbantartó  munkakörben:

  • Épület és termelő berendezések villanyszerelési munkáinak elvégzése
  • Termelési folyamatokban való részvétel
  • Üzemzavarok felismerése, gépmeghibásodások elhárítása
  • Információcsere  gyártásban  dolgozó munkatársakkal

Elvárások

  • Szakirányú  végzettség, munkatapasztalat.
  • A munkavégzés 2 műszakban 8 órás munkaidőben történik.
  • Légy nyitott és tudj csapatban vagy akár önállóan is dolgozni.

Előnyök

  • gyártási környezetben szerzett tapasztalat előnyt jelent.
  • targonca jogosítvány megléte

Amit kínálunk

  • Azonnali munkakezdés
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Korrekt bérezés
  • Béren kívüli juttatások, bónusz rendszer
  • Munkába járás 100%-os támogatása helyközi járatok esetében, autóval 20  Ft/km.
  • Családias hangulat, fejlődési lehetőség

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott