Egri étteremben felszolgáló állás, tapasztalattal rendelkező kollégát keresünk

Tető Centrum 95 Kft.
Eger
2024. 02. 22.

Az egri várban található 1552 Étterem csapata tapasztalattal rendelkező felszolgáló kollégát keres hosszú távra!

Szeresd a vendéglátást és a munkád és ne okozzon nehézséget, hogy ez látszódjon is rajtad!

Csapatunkban a helyed, ha jó érzéssel tölt el a nap végén, hogy tudod, a vendégek nagy része vissza fog térni, nem csupán az ínycsiklandozó ételek és a hangulatos helyszín miatt, hanem azért is, mert különleges élményben volt része és ebben a Te munkádnak is óriási része volt!

Feladatok

  • Legfőbb feladatod éttermünk vendégeit a legkiválóbb szervizben részesíteni
  • Éttermi terítéshez, felszolgáláshoz való felkészülés, eszközök előkészítése
  • Pénztárgép kezelése, számla kiállítása, elszámolás

Elvárások

  • Igényes, precíz munkavégzés
  • Angol nyelvtudás
  • Vendégközpontú gondolkodás, udvariasság és kedvesség
  • Magabiztos megjelenés, jó kommunikációs készség

Előnyök

  • Jogosítvány

Amit kínálunk

  • elhivatott szakmai csapat
  • biztos háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • kiegyensúlyozott óraszámok télen és nyáron
  • váltakozó munkaidő
  • fantasztikus, barátságos, jószándékú munkatársak
  • személyzeti étkezés
  • és még sokminden más, amiről majd személyesen beszélünk

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott