Értékesítő állás Bélapátfalván

VITO Kft.
Bélapátfalva
2023. 02. 24.

Munkatársat keresünk

Építőanyag értékesítő

pozícióba.

Szeretnél csatlakozni egy közel 30 éve működő stabil céghez? Motivált vagy abban, hogy folyamatosan fejlődj és új dolgokat ismerj meg? Szeretsz ügyfelekkel foglalkozni? Dolgoznál egy olyan csapatban, ahol megbecsülik a munkád, segítenek fejlődni és korrekt bánásmódban van részed?

A Bélapátfalván található tüzép 1993-ban alakult, 2 generációs magyar családi vállalkozás. A Pannon csoport tagjaként az építőanyag kiskereskedelemben megyei és országos szinten egyaránt tevékenykedik.

Feladatok

  • Vevők teljeskörű kiszolgálása, vevők tájékoztatása
  • Szaktanácsadás, alternatív termékek felajánlása
  • Kapcsolattartás a partnerekkel, ügyfelekkel
  • Árajánlatok, megrendelések, szállítólevelek készítése
  • Kisebb termékek átadása

Elvárások

  • Számítógépes alapismeretek (Office programok)
  • Számlázási, pénztárgép ismeretek
  • Jó kommunikációs készség
  • Értékesítésben való jártasság
  • Csapatszellem
  • Motiváltság
  • Gyors tanulási készség, talpraesettség
  • Szorgalom, önálló munkavégzési képesség

Előnyök

  • Építőiparban való jártasság, tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Stabil munkahely
  • Egészséges munkakörülmények
  • Folyamatos továbbképzési lehetőség
  • Rugalmasság, támogatás

Jelentkezés módja:  A "Jelentkezem" gombra kattintva küldje el fényképes önéletrajzát és motivációs levelét.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott