Hálózati rendszergazda állás Sirok településen

Tubex Mátra Kft.
Sirok
2023. 02. 24.

Tubex Mátra KFT.

Alumínium csomagolóeszköz előállító- és értékesítő vállalat. A cég európai szinten egyedülálló technológia alkalmazásával, 99,5%-os alumínium alapanyagok felhasználásával állít elő aeroszol palackokat.

Feladatok

  • Windows-rendszer adminisztrációja Vmware környezetben

Elvárások

  • Microsoft Windows Server és Desktop termékek ismerete
  • MS Microsoft nagyvállalati technológiák ismerete (AD, DC, DNS, file szerver)
  • Exchange ismerete
  • Virtualizációs technológiák ismerete (VMware)
  • Hálózati- és szerver infrastruktúrák ismerete és működtetésükben szerzett gyakorlat
  • Legalább középfokú végzettség
  • Kommunikációképes német, vagy angol nyelvtudás
  • Legalább 3 év releváns szakmai tapasztalat

Előnyök

  • Német nyelvtudás
  • Microsoft Certified: Windows Server 2016/2019 - Administration
  • Felsőfokú szakirányú végzettség

Amit kínálunk

  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Kötetlen munkarend
  • Munkába járás támogatása
  • Éves cafetéria

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol
  • Német

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott