Értékesítési asszisztens álláslehetőség Egerben

Vállalatunk több mint 20 éve működik Egerben, tulajdonosváltást követően 2019 januárjától már az amerikai Angstrom Automotive Group vállalatcsoport tagjaként. Fő tevékenységünk a süllyesztékes kovácsolás, amelyben meghatározó beszállító partnerként dolgozunk a teherautók, tömegközlekedési eszközök, személyautók és mezőgazdasági gépek piacán.

Jelenleg Értékesítési asszisztens / Sales Assistant kollégát keresünk részmunkaidős, napi 4 órás munkavégzésre

Akár pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Feladatok

  • értékesítési osztály munkájának támogatása
  • napi kapcsolattartás a külföldi vevőkkel
  • árazás, árajánlatok, vevői rendelések aktualizálása
  • eseti logisztikai feladatok (EKÁER / fuvarszervezés stb.)

Elvárások

  • felsőfokú végzettség
  • magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • precizitás, pontos munkavégzés

Amit kínálunk

  • Értékes munkavállalói juttatások: SZÉP-kártya, egészségprogram
  • Bejárás támogatása
  • Azonnali kezdés, stabil munkahely

Válassz bennünket, ha egy rugalmas munkahelyen, együttműködő csapatban szeretnél dolgozni. Különlegességünk, hogy lehetőséged van nálunk szakmai fejlődésre és az amerikai magánvállalat által nyújtott stabil juttatásokra, mégsem a klasszikus „multis” légkörrel fogsz szembesülni.

Jelentkezni önéletrajz eljuttatásával lehet az alábbi módokon:

  • a "Jelentkezem" gombra kattintva
  • személyesen, a gyár portáján leadva: 3300 Eger, Bánki Donát u. 1.

Foglalkoztatás jellege

  • Részmunkaidő 4 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott