Adatrögzítő könyvelői állás Egerben

Tax Messenger Kft.
Eger
Bruttó 300 000 Ft / Hónap
2023. 02. 14.

Egri könyvelőírodába adatrögzítő-könyvelő munkatársat keresünk.

Feladatok

  • Társas vállalkozások könyvelési anyagának rendezése és rögzítése a könyvelési programban
  • Táblázatok, nyilvántartások ,kimutatások készítése.

Elvárások

  • Elvárás magas szintű, magabiztos számítógépes ismeret (World, Excel), valamint nagyfokú precizitás, és pénzügyi-számviteli ismeretek.

  • Előnyt jelent irodai tapasztalat, mérlegképes könyvelői végzettség.
  • Pályakezdő munkatárs jeletkezését is várjuk

Amit kínálunk

  • 20 éve működő irodánk nyugodt munkakörülményeket biztosít a belvárosban,folyamatos szakmai segítségnyújtás, szakmai felügyelet mellett.
  • Bérezés munkatapasztalat függvényében.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott