Fogászati asszisztens állás Egerben

Fogászati asszisztens munkatársat keres a Markhot Ferenc Oktatókórház és Rendelőintézet sikeres pályázatot követően, azonnali kezdéssel, határozatlan
időtartamra szóló, teljes munkaidős egészségügyi szolgálati jogviszonyban történő foglalkoztatásra.

Feladatok

  • a szájsebészeti járóbeteg szakellátásban megfelelő fogászati asszisztensi feladatok és a kapcsolódó adminisztratív teendők elvégzése.

Elvárások

  • szakirányú végzettség/szakképesítés,
  • büntetlen előélet,
  • cselekvőképesség,
  • érvényes működési nyilvántartási kártya.

Előnyök

  • azonos munkakörben szerzett 1 -2 év szakmai tapasztalat.

A pályázat részeként benyújtandó iratok:

  • igazolások, végzettséget igazoló okiratok, valamint a nyilvántartási kártya másolata (kivéve pályakezdők),
  • szakmai önéletrajz,
  • 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány.

  • pályázati anyagát (fényképes önéletrajz, végzettséget igazoló okirat másolat), küldje a "Jelentkezem" gombra kattintva, Dr. Thummererné Rebicsek Rita ápolási igazgató részére.

A pályázat leadásának határideje: folyamatos.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • OKJ
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott