Nappalos recepciós állás Egerben az 1552 Boutique Hotel **** csapatában

Tető Centrum 95 Kft.
Eger
2023. 02. 02.

Te vagy az ideális jelőlt, amennyiben

  • Eger belvárosának legújabb 4*-os Boutique Hotelében szeretnél dolgozni
  • Szívesen csatlakoznál fiatalos és ambíciózus csapatunkhoz, akikre mindig számíthatsz

  • Hozzáállásoddal bíztosítod a vendégélmény kimagasló minőségét

Minden munkatársunk számít, és hisszük, hogy mindenki munkája nélkülözhetetlen a közös siker érdekében! Egy igazán családias közegbe várjuk a jelentkezésed és szeretnénk ha te is magadénak éreznéd a mi kis "ékszerdobozunkat" !

Feladatok

  • Vendégek fogadása, tájékoztatása, be- és kijelentkezések lebonyolítása, kéréseik megoldása
  • Számlakészítés, vendégszámlák megnyitása, árak, fizetési módok, terhelések ellenőrzése, szállodai kassza vezetése
  • A nap folyamán felmerülő adminisztrációs feladatok ellátása
  • Kapcsolattartás a különböző részlegekkel
  • Telefonhívások kezelése
  • Egyéb recepciós feladatok ellátása

Elvárások

  • Ezirányú szakmai végzettség
  • Angol nyelv ismerete és biztos használata
  • Vendégorientált hozzáállás, vendégközpontú gondolkodás
  • Kimagasló kommunikáció- és problémamegoldóképesség, önállóan és csapatban is
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek
  • Ápolt megjelenés
  • Pontos, precíz munkavégzés

Ha nincs tapasztalatod, de szimpatikus az álláslehetőség és úgy érzed bírtokában vagy ezeknek a képességeknek, jelentkezz bátran!

Előnyök

Amit kínálunk

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Kiemelt bérezés
  • Pozitív, jókedvű, összetartó csapat
  • Belvárosi, jól megközelíthető munkahely
  • Kellemes, modern munkakörnyezet
  • Rendszeres csapatépítő összejövetelek  ;-)
  • Tervezhető beosztás, kedvező munkarend
  • Díjmentes személyzeti étkezés

Csapatban dolgozunk, így mindig számíthatsz segítségre!

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott