Karbantartó állás Verpeléten

Asiafood Kft.
Verpelét
2023. 05. 09.

Feladatok

  • Az üzemben használatos valamennyi gép, berendezés karbantartása, műszaki hibák elhárítása.
  • A termeléshez szükséges előállító gépek ellenőrzése, karbantartása, javítása.
  • A zökkenőmentes termelés maximális biztosítása műszaki szempontból.
  • Terv szerű megelőző karbantartás elvégzése.
  • Együttműködés a társosztályokkal és a külső szolgáltatókkal.

Elvárások

  • Műszaki szakmunkás bizonyítvány megléte. Villanyszerelői, illetve műszerészi képesítés elsődlegességet jelent.
  • Karbantartói szakmai tapasztalat, főként élelmiszeripari üzemben, előnyt jelent.
  • Kiváló problémamegoldó készség és felelősségteljes munkavégzés.
  • Önálló és csapatmunka végzésre alkalmas, motivált személyiség.

Amit kínálunk

  • Bérezés megegyezés szerint.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott