Egri mosodába keresünk munkavállalókat hosszútávra

Mundare Vita Kft.
Eger
2024. 06. 11.

Mosodánkba felvételt hirdetünk mosógép kezelő / vasaló és hajtogató feladatokra URAK és HÖLGYEK részére.

Hosszútávra keresünk megbízható munkatársakat fő állásba. Mosodai tapasztalat előnyt jelent, de nem feltétel.

Munkaidő hétfőtől-péntekig 7:00 - 15:30. Műszakok nincsenek. Hétvégén és ünnepnapokon nem dolgozunk.

Jelentkezni önéletrajz megküldésével és fizetési igény megjelölésével lehet.

Feladatok

  • Mosógép kezelés, textíliák válogatása. Szárítógép kezelés.
  • Textíliák vasalása, hajtogatása, csomagolása.

Elvárások

  • Legyél pontos, a munkádra igényes, tudj csapatban dolgozni és bírd a monotonitást.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott