CNC esztergályos álláslehetőség Egerben

Vállalatunk több mint 20 éve működik Egerben, tulajdonosváltást követően 2019 januárjától már az amerikai Angstrom Automotive Group vállalatcsoport tagjaként, Fő tevékenységünk a süllyesztékes kovácsolás, amelyben meghatározó beszállító partnerként dolgozunk a teherautók, tömegközlekedési eszközök, személyautók és mezőgazdasági gépek piacán.

Jelenleg CNC esztergályos kollégát keresünk, a pozícióra akár pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Feladatok

  • Kovácsolt előgyártmányok megmunkálása a vevői követelményeknek megfelelően
  • Korrekciók és egyéb, kisebb gépbeállítási feladatok elvégzése
  • Folyamatos együttműködés a területi gépbeállítóval
  • Ráállások és termékfelszabadítás után a termékek esztergálása
  • Munkaterület általános tisztán tartása

Elvárások

  • Gépi forgácsoló / CNC gépkezelő végzettség
  • Munkavédelmi szabályok betartása
  • Megbízhatóság, felelősségteljes munkavégzés
  • 3+3 12 órás munkarend vállalása (06-18, 18-06)

Előnyök

  • FANUC / OKUMA vezérlés ismerete
  • Emelőgépkezelő jogosítvány (3312, 3324)

Amit kínálunk

  • Bérezés szakmai tapasztalat és teljesítmény alapján
  • Értékes munkavállalói juttatások, például: SZÉP kártya, jelenléti pótlék, egészségprogram
  • Névre szóló munkaruházat
  • Bejárás támogatása
  • Tanulási, fejlődési lehetőség
  • Azonnali kezdés, stabil munkahely

Válassz bennünket, ha egy rugalmas munkahelyen, fiatal csapatban szeretnél dolgozni. Különlegességünk, hogy lehetőséged van nálunk szakmai fejlődésre és az amerikai magánvállalat által nyújtott stabil juttatásokra, mégsem a klasszikus „multis” légkörrel fogsz szembesülni.

Jelentkezni önéletrajz eljuttatásával lehet az alábbi módokon:

  • a "Jelentkezem" gombra kattintva
  • személyesen, a gyár portáján leadva: 3300 Eger, Bánki Donát u. 1.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos
  • Megszakítás nélküli (váltásos)

Beosztás

  • Beosztott