Étteremvezető kollégánkat keressük Eger belvárosában lévő á la carte éttermünkbe

Csapatbővítés céljából keressük új étteremvezető kollégánkat Eger belvárosában lévő á la carte éttermünkbe, aki szeretne egy családias csapat tagjaként dolgozni, szereti a pörgést és nem riad vissza a feladatoktól, kihívásoktól.

Feladatok

  • Feladataid közé fog tartozni többek között a vendégek magas szinten történő kiszolgálása, rendelések felvétele, ételek és italok ismertetése a vendégekkel
  • Kollégákkal, konyhával való folyamatos kommunikáció, beosztás elkészítése
  • Eszköz és nyersanyagleltár készítése, havi rendszerességű standolás
  • Beszerzésekben való részvétel
  • Heti rendszerességű meetingeken való részvétel a vezetőséggel, beszámolók készítése
  • Szakmunkás tanulók koordinálása, gyakorati képzésében való segítség
  • Rendezvények lebonyolítása, szervezése

Elvárások

  • Önálló, precíz munkavégzés mindenképpen elvárás
  • Rendezett, igényes megjelenés, jó kiállás
  • Jó kommunikációs készség, asszertivitás
  • Vendéglátásban szerzett vezetői tapasztalat
  • Angol nyelvtudás legalább kommunikációképes szinten
  • Vendéglátós végzettség

Amit kínálunk

  • Hosszútávú, bejelentett, fix munkalehetőséget kínálunk számodra. Amennyire csak lehet, igyekszünk irányodba rugalmasak lenni a beosztás terén is.
  • Pontos fizetés
  • Stabil cég
  • Béren kívüli juttatások
  • Napi étkezés
  • Fizetett ünnepnapok
  • Fizetett túlóra

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat
  • 5-9 év szakmai tapasztalat
  • 10 vagy több év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Szakközépiskola
  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Felső vezető