Minőségellenőr állás Egerben

Country Design Kft.
Eger
2022. 12. 22.

Kerecsendi székhelyű, asztalos ipari cég, több, mint 20 éves múlttal, stabil elhelyezkedési lehetőséget kínál azonnali kezdéssel minőségellenőr munkakörben munkájára igényes, önállóan dolgozni tudó, megbízható szakember részére.

Fényképes önéletrajzokat motivációs levéllel együtt a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Érdeklődni a bejelentkezés után megtekinthető telefonszámon lehet.

Feladatok

  • gyártás közbeni és késztermék ellenőrzési feladatok napi ellátása
  • ellenőrzési eredmények dokumentálása
  • vevői minőségi elvárásoknak megfelelő ellenőrzési rendszer folyamatos fejlesztés

Elvárások

  • faipari jártasság, minimum öt év szakami tapasztalat
  • számítógép felhasználói szintű ismerete
  • megbízható, önálló munkavégzés és döntéshozási képesség
  • jó problémamegoldó és kommunikációs készség
  • határozottság, kreativitás
  • nagyfokú precizitás

Előnyök

  • angol vagy német nyelvtudás
  • bútoripari cégnél, lapszabászatnál hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • biztos háttér, stabil munkahely
  • napi 8 órás bejelentett munka
  • kihívásokkal teli, felelősségteljes munkakör
  • bérezés megegyezés szerint
  • utazási költségtérítés

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol
  • Német

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott