Gyártástámogató mérnököt keresünk Egerben

EmersonAz Emerson Automation Solutions tagjaként az AVENTICS a pneumatikai komponensek és rendszerek, valamint az egyedi alkalmazások egyik piacvezető márkája. Az Emerson egyik legnagyobb pneumatika gyáraként az egri gyáregység már több, mint 50 éve kínál termékeket és szolgáltatásokat a gépgyártás és az ipari automatizálás területére. Jelenleg az alábbi munkakörre keresünk új munkatársat:
Gyártástámogató mérnök

POZÍCIÓ HELYE: Eger

Feladatok

  • Gyártási folyamatok kidolgozása, optimalizálása és változások kezelése,
  • Gyártási idők és kapacitások, szükség esetén beruházási igény, és gyártóterületmeghatározása / tervezése
  • Gyártó berendezések és a gyártáshoz szükséges eszközök beszerzésének előkészítése
  • Gyártási dokumentációk készítése
  • Minőségtervezési dokumentációk (FMEA) csapatban történő előkészítése,
  • Műszaki és gyártási problémák kiküszöbölése, a napi termelés támogatása, a gyártás folyamatosságának biztosítása
  • Felmerülő technológiai problémák megoldása
  • Vállalatirányításirendszer (SAP) aktív használata

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök és /vagy mechatronikai mérnök)
  • Folyamatrendszerű gondolkodásmód
  • Gyakorlatias beállítottság, Pro-aktív hozzáállás
  • Csapatmunka és önállómunkavégzés
  • Angol és /vagy német nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • Multinacionális cégnél szerzett tapasztalat (2-3 év)
  • SAP ismeret, LEAN ismeretek
  • MTM időelemző módszerek ismerete
  • Termékáttelepítésben szerzett tapasztalat

EGYÉB KOMPETENCIÁK

  • Jó kommunikációs és együttműködési készség, csapatmunkában történő munkavégzésre való hajlandóság

Amit kínálunk

Fényképes önéletrajzot ide várunk:

Emerson Automation FCP Kft.

3300 Eger, Bánki Donát u. 3.

A "Jelentkezem" gombra kattintva

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol
  • Német

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott