Minőségbiztosítási megbízott állás Egerben

A Plasma X Biomedical Kft. keresi minőségbiztosítás területén jártas, felelősségteljes kollégáját.

PlasmaX Vérplazma Centrum Eger a régió legújabb és legmodernebb vérplazma központja az Allure komplexumban.

Feladatok

  • A vérplazma minőségének biztosítása, a beérkező anyagok és kellékek nyilvántartása, engedélyezése.
  • Fagyasztási folyamatok, rendszerek ellenőrzése
  • Teljeskörű dokumentáció kezelés, szabályzatok teljeskörű kezelése
  • Eltérések kezelése, kivizsgálások lefolytatása
  • Oktatások szervezése, lebonyolítása, dokumentálása
  • QP munkájának teljeskörű támogatása

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség /gyógyszerész, vegyész végzettség előny/
  • Legalább fél éves gyógyszeriparban szerzett gyakorlat
  • GMP követelmény rendszer ismerete, előírások alkalmazása
  • Dinamikus, szabálykövető és proaktív hozzáállás
  • Angol nyelvtudás /előny/

Előnyök

  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Céges telefon
  • Oktatások, tovább képzések
  • Modern munkakörnyezet, felelősségteljes szakmai háttér
  • Előrelépési lehetőség
  • Egyéb juttatások

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott