Pályázati koordinátor munkalehetőség

K64 Farm Kft.
Füzesabony
2022. 11. 04.

Heves megyében, Füzesabonyban működő irodánkba keresünk pályázati referens munkakörbe kollégát.

Feladatok

  • Pályázati dokumentációk teljeskörű ellenőrzése
  • Támogatási nyilvántartások folyamatos aktualizálása, elszámolási határidők nyomon követése
  • Pénzügyi elszámolásokhoz szükséges dokumentációk összeállításának támogatása, valamint a pénzügyi beszámoló elkészítésében való aktív részvétel
  • Szerződések előkészítése, szakmai véleményezése
  • Elszámolásokhoz kapcsolódó hiánypótlások teljeskörű ügyintézése
  • A területhez kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Minimum 2-3 év gazdasági területen szerzett tapasztalat
  • Pontos, precíz munkavégzés, megbízhatóság
  • Logikus gondolkodás
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret (Excel, Word)

  • Támogatások, pályázatok elszámolásban szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Kiemelt bérezés
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fejlődési lehetőség

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott